Koncerty

Po dawce emocji sportowych na deser Gdańsk Motocross Show znajdzie się coś dla fanów muzyki hip hop. Na zakończenie dnia na Placu Zebrań Ludowych, około godziny 18.30, rozpocznie się koncert, w którym wystąpią Kizo, Qry i Zetha. Wszyscy to członkowie bardzo znanego hiphopowego zespołu Chillwagon. 6 lipca na Placu Zebrań Ludowych zagrają jednak solo.

Pochodzący z Gdańska Kizo wdrapuje się na szczyty polskiej sceny hiphopowej. Stale zyskuje na popularności, wydał już dwa albumy – zeszłoroczny „Ortalion” oraz tegoroczny „Pegaz”, które zostały entuzjastycznie przyjęte przez krytyków i fanów. Nie bez znaczenia będzie też dla niego fakt, że zagra przed publicznością ze swojego miasta.

Mieszkający na co dzień w Jaśle Qry i pochodzący z Kielc Zetha dopiero startują z karierami solowymi, choć ten pierwszy ma na koncie nieźle oceniany album „Małe Miasto, Wielkie Sny”.

Obaj uchodzą jednak za utalentowanych artystów, potrafiących wytworzyć na scenie właściwy klimat. Z pewnością publiczność będzie się podczas ich występów dobrze bawić.

Koncert jest integralną częścią Gdańsk Motocross Show. Obowiązuje jeden bilet wstępu.

Kizo

qry

zetha